Fotoligr - ateliér Ligr

Fotoligr Reportážní fotografie

slavnosti_ohnu
      Reportážní fotografie je specifický žánr ve fotografické tvorbě. Tento druh fotografií je primárně určen pro zachycování aktuálních dějů. To, co se snaží reportážní fotograf zachytit z reality, kterou fotografuje, musí být vidět i na snímku. Je potřeba odhadnout nejlepší moment. Důležité jsou zkušenosti a odhad nejlepšího místa pro fotografování.

Fotografované reportáže

Sonja Baťová.
  •     Fotografoval jsem pro ČTK na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a     mládež     ve     Zlíně a hudební festival Masters of Rock ve Vizovicích. Pro Zlínský deník jsem fotil soutěž krásy Miss Academia a vzpomínkovou akci pořádanou na počest zesnulého T. Bati. Fotografoval jsem také kulturní akce pořádané městem, plesy a večírky. Zajímavou fotografickou zkušeností byl pochod tří stovek pravicových radikálů   Otrokovicemi.

 

Fotografové na Masters of Rock


  
       Nabízím reportážní fotografování z kulturních událostí, firemních i soukromých akcí. Fotografie předávám vždy barevně upravené. Před úpravou fotografií je možnost vlastního výběru těch nejlepších záběrů z akce v našem ateliéru. Neupravené fotografie nedávám! Kvalitní fotoreportáž Vám pomůže při propagaci Vaší akce. Jako reportážní fotograf působím především ve Zlínském kraji a nejbližším okolí.