Fotoligr - svatební fotograf z Otrokovic

Fotoligr Svatební fotograf

Svatební fotografie
Svatební den patří mezi nejdůležitější a neopakovatelné události lidského života, proto ke každému fotografování přistupuji zodpovědně. Reportážním stylem zachytím jedinečnost okamžiku Vašeho velkého dne, který zůstane zvěčněný v podobě upravených a vyretušovaných fotografií. Na přání zhotovím svatební album, či fotoknihu.

Svatební fotografování

   Reportáž svatebního dne začínám nejčastěji fotografovat od ranních příprav a končím večerní zábavou. Obvykle po svatbě si novomanželé u mě v ateliéru vyberou fotografie, které budou chtít upravit. Současně lze provést výběr fotografií do svatebního alba a nebo fotoknihy. Cena našich služeb se odvíjí od celkového počtu upravených fotografií. Nikdy nikomu nedávám neupravené fotografie.

     V případě zájmu o naše služby si nezapomeňte v dostatečném předstihu zarezervovat termín fotografování. Také doporučujeme nezávaznou schůzku.

 


  
 Fotografování nevěsty a ženicha je vhodné naplánovat po svatebním obědě. Je to doba, kdy svatebním hostům nejméně vadí nepřítomnost novomanželů. Odměnou budou nejen kvalitnější svatební fotky, protože odpoledne a podvečer bývá výrazně lepší světlo na fotografování než v poledne, ale také odpadá určitá nervozita spojená s obřadem. Fotografování v přírodě, které bývá často spojené i s filmováním, trvá cca 45-90min + přesun na plánované místo.